•  

Поради, як потурбуватися про безпечний і комфортний проїзд маленьких пасажирів, від ДАІ області

110
Поради, як потурбуватися про безпечний і комфортний проїзд маленьких пасажирів, від ДАІ області

Державтоінспекція Полтавщини радить батькам заздалегідь потурбуватися про безпечний і комфортний проїзд маленьких пасажирів. Окрім неухильного дотримання правил дорожнього руху, правоохоронці звертають увагу дорослих на необхідність встановлення спеціального автомобільного крісла.

За даними управління Державтоінспекції області, з початку року в регіоні сталося 12 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 11 неповнолітніх потерпілих дістали різні травми. Зокрема, в шістьох автівках, які були учасниками автомобільних пригод, перебували діти-пасажири.

За висновками працівників автоінспекції, у більшості випадків, які мали місце в області, травмування дітей можна було б уникнути за умови дотримання основних правил. Ось деякі з них, на які слід звернути увагу:

  • не перевозити дітей на передніх сидіннях автомобілів;
  • використовувати для безпечного перевезення дітей автомобільні крісла та застосовувати паски безпеки. Слід пам’ятати, що комфортне розташування малюка в автомобільному кріслі не тільки убезпечить його життя, але й дозволить водію безперешкодно сконцентруватися на управлінні автомобілем.
  • роз’яснювати дітям зміст правил безпечної поведінки під час руху транспортного засобу. Зокрема, пояснити дітям, що транспортний засіб, не являється місцем для гри.

Коментарі