•  

Порахувати велосипеди взялися в Полтаві

660
Порахувати велосипеди взялися в Полтаві

Разом – сила проти небажання чиновників розбудовувати інфраструктуру, – вважають велоактивісти.

Полтавці взялися встановити кількість городян, які користуються велотранспортом у повсякденному житі. Лічитимуть з повною серйозністю. На перехрестях.

Порахуватись щоб рахувалися: громадські активісти – ініціатори проекту вважають, що так зможуть довести міській владі потребу поважно ставитися до інтересів цієї категорії городян.

Уже знайшлись 25 добровольців, які в 16 точках по всьому місту в ранкові і вечірні години-пік, та вдень у суботу виходитимуть з блокнотом і олівцем на вулицю.

Нині в Полтаві ані велодоріжок з парковками, ані бажання чиновників допомагати розвивати екологічний і здоровий спосіб пересування містом – кажуть прихильники велоруху.

Єдині громадські слухання, які вдалося активістам організувати в міськраді минулого тижня – муніципальні чиновники просто проігнорували. Почнуть кампанію тиску на чиновників – щоб ті почали рахуватися з потребами велосипедистів з підрахунку.

Зібрані дані допоможуть визначити велосипедні тенденції у Полтаві, оцінити кількість велосипедистів та спланувати майбутню Концепцію розвитку велоінфраструктури міста – говорить координатор проекту «Полтава велосипедна» Ірина Садовнікова.

Коментарі