•  

Поранений в зоні АТО міліціонер залишиться на службі

1870
Поранений в зоні АТО міліціонер залишиться на службі

Помічника дільничного інспектора Глобинського району Олександра Піддубного, який отримав тяжке поранення під час мінометного обстрілу під Дебальцевим і втратив частини руки, пообіцяли залишити на службі у внутрішніх органах.

Його побратим і безпосередній керівник в зоні АТО Сергій Альошкін розповів, як саме сталося поранення. Директор однієї з місцевих шкіл попросив перевезти бібліотеку з зруйнованої будівлі школи в інше місце. Міліціонери відкликнулись на таке прохання. Та коли частина особового складу займалася поставленою задачею їх накрив мінометний обстріл, який тривав дуже довго. Саме під час нього і отримав Піддубний своє поранення. Перші слова, які він сказав після цього, були «Хлопці, я вас підвів».

За словами Альошкіна, терористи вели обстріл знаючи, що саме там знаходяться українські військові у великій кількості, найімовірніше, про це їм доклали диверсанти або шпигуни. Та бойовиків мало хвилювало, що під обстріл потрапляють і мирні жителі, за благополуччя яких вони так щиро «борються».

Побратими надали пораненому першу допомогу, що і врятувало йому життя. Проте в лікарні медикам довелося ампутувати йому частину лівої руки. Зараз правоохоронець перебуває на лікуванні в Києві, де на нього чекає реабілітація і протезування.

Висновки про його працездатність зробить лікарська комісія по завершенню лікування, та Юрій Сулаєв запевнив, що з правоохоронних органів його не звільнять. Можливо переведуть на роботу в штабі, але в будь-якому випадку він буде продовжувати працювати в міліції. Крім того, колеги загиблого роблять усе можливе, щоб повернути Олександра до звичайного життя, для цього вони організували збір коштів на якісний протез.

Всього за час проведення АТО двоє полтавських правоохоронців загинули і ще близько 20 отримали поранення.

Марина Левчук

Коментарі