•  

Порошенко виявився не тільки поганим президентом, а й кепським батьком – оглядач

990

Журналісти вже давно дізналися, що у Петра Порошенка є вілла в Іспанії. Однак галас здійснявся тоді, коли Президент зник на кілька днів з телеекранів. За версією ЗМІ, він відпочивав саме в Іспанії, однак сам глава держави переконує, що не був там, а де відпочивали діти – взагалі не знає. Отож, він виявися не тільки кепським Президентом, але і поганим батьком. Про це пише політичний оглядач Ян Борецький у статті для InfA.

«Чому ж Президент так сполошився, коли на цю тему знову вирішили матеріал на «1+1» пустити в ефір? Особисто (!) журналістці зателефонував і вимагав зняти сюжет: «Не відпочивав я в Марбельї поряд із віллою чи то Путіна, чи то Пономарьова, а де діти відпочивали – я взагалі не знаю!» – підкреслив оглядач.

За його словами, таким чином Президент зізнався, що не тільки як глава держави поганий, але і батько кепський: «Як це так – під час війни дітей відпускає напризволяще, без контролю? Нехай ФСБ і ГРУ їх викрадають, вербують, а потім шантажуватимуть нашого патріота-Президента?».

Також журналіст нагадав, що на сторінці Олександри Порошенко з’явилася світлина, на якій дівчина сидить на гойдалці з написом «Святкування життя»: «Усе-таки добре, що хоч діти ПОПа «святкують життя» в обікраденій країні, яка спливає кров’ю й ховає щодня своїх синів!».

На думку Борецького, у час війни Порошенку варто було б відпочивати десь у Затоці чи на Арабатській стрілці, а краще взагалі не відпочивати, і щоб діти в армії служили, а не на депутатських харчах жиріли й «святкували життя».

«Усе це знає і сам Президент, і його піарники – від Медведєва до Гриніва, але їм начхати і на думку народу, і на імідж лідера держави. У них геть інші завдання», – підсумував автор.

Посилання на джерело: https://www.infa.ua/poroshenko-vyiavyvsia-ne-ti...

Коментарі