•  

Порошенко з Путіним так і не домовились про «постійне припинення вогню на Донбасі» (ОНОВЛЕНО)

360
Порошенко з Путіним так і не домовились про «постійне припинення вогню на Донбасі» (ОНОВЛЕНО)

«Домовленість про припинення бойових дій між сторонами було досягнуто в ході особистої розмови президентів України і Росії» – таку заяву розповсюдила прес-служба Петра Порошенка сьогодні в середу. Проте вже за декілька хвилин тон заяви було змінено на значно менш оптимістичний.

Президент України Петро Порошенко провів розмову телефоном з президентом Росії Владіміром Путіним. Про це повідомила прес-служба глави держави.

«В результаті розмови було досягнуто домовленості про постійне припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру» - ідеться в першій заяві української сторони.

Тепер же на офіційному сайті Президента України стверджується, що «результатом розмови стала домовленість лише про режим припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру.»

Водночас прес-служба Кремля відхрестилася від домовленості з Порошенком про припинення вогню. Там зазначили, що під час перемовин сторони дійшли згоди лише про те, що «точки зору Порошенка і Путіна на шляху виходу з кризи значно співпадають».

Разом з цим в так званій Донецькій Народній Республіці заявили, що не збираються припиняти вогонь, щонайменше допоки на Донбасі перебувають українські війська.

Коментарі