•  

Порошенко звільнив заступника голови АП

110

Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Дмитра Шимківа з посади заступника голови Адміністрації Президента України. Разом з тим, іншим наказом на його місце було призначено Сергія Марченка.

Шимків, коментуючи указ президента, зазначив, що ініціатором звільнення був сам, оскільки вирішив повернутись до бізнесу.

«Я завжди позиціонував себе як політик-технократ і неодноразово відмовлявся від продовження політичної кар’єри на інших посадах. Моєю метою була трансформація країни, управління змінами, сприяння процесу реформ, побудова процесів та команд, запуск ініціатив та просування іміджу України в світі», – зауважив він.

Говорячи про свою діяльність, Шимків зазначив, що вже досяг поставлених перед собою цілей, а тому може повернутись до бізнесу з «вільною душею».

«Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені, 3G та 4G в Україні, створені та працюють Національна Рада Реформ та Національна інвестиційна рада, організовані процеси та навчені люди. І тому, виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до своєї стихії – бізнесу!» – висловився Шимків.

Його наступник, Сергій Марченко, донедавна займав посаду заступника міністра фінансів, проте 26 липня його було звільнено з посади за власним бажанням.

Коментарі