•  

​Під час травневих свят «Останній Бастіон» разом із молоддю забезпечив піском дитячі майданчики

480
​Під час травневих свят «Останній Бастіон» разом із молоддю забезпечив піском дитячі майданчики

Кілька днів тому до нас в редакцію зателефонував один небайдужий мешканець Полтави з пропозицією допомогти забезпечити дитячі гральні майданчики піском. Як розповів нам сам Дмитро, спочатку поміч він шукав у влади нашого міста, але його не почули, тоді він вирішив звернутись до громадських організацій. Як виявилось, більшість з них можуть лише непогано роздавати обіцянки та цупити чужі ідеї.

Не залишаючись осторонь чужої біди, ми вирішили допомогти Дмитру і надати необхідну кількість піску. І вже 2 травня мешканці Київського району міста могли бачити у своєму дворі величезну вантажівку помаранчевого кольору, що привезла дітям пісок.image

Просимо вибачення у водіїв і пересічних громадян за можливі не зручності, що ми створили під час відвантаження піску і висловити подяку як самому Дмитру, що звернувся до нас, так і його друзям Стасу та Сергію, які допомагали під час робіт. Загалом, за день ми розвезли по дворах більше 20 кубометрів піску та забезпечили ним майже 10 гральних майданчиків.image

image

Окремий подив в мене викликала реакція дітей. Було відчуття, що пісок останній раз на цих майданчиках був лише при їх створенні. Дмитро прояснив цю ситуацію:

«Жеківського» піску тут не було ніколи. Район достатньо великий, у нас дуже багато дітей і все чим вони вимушені займатися – лазити по гаражах. Звісно, у дворах люди у нас прибирають, але до всього, що потребує фінансових витрат ставляться дуже скептично і не готові викладати гроші зі своєї кишені.»

Чистота і лад у наших дворах – це, перш за все, справа нас самих. Сподіватися на нинішню міську владу – справа даремна. А от одна наша вантажівка, один водій, один «Бастіон» і 3-е небайдужих хлопців зробили за один день щасливими не одну дитину. Чому цим не займається місцева влада і чи справді це було так тяжко? На це питання відповість Дмитро:

«Якщо є робота – люди за нею візьмуться, якщо є організація на вищому рівні, якщо люди бачать, що це справа корисна і вона дійсно сьогодні потрібна – то жодних проблем, що б людина прийшла і допомогла фізично. Всі хто сьогодні мені допомагав – це мої друзі, яким я просто зателефонував, сьогодні вихідний і вони без жодних «але» погодились допомогти».

image

Коментарі