•  

«Останній Бастіон» продовжує забезпечувати піском гральні майданчики Полтави.

720
«Останній Бастіон» продовжує забезпечувати піском гральні майданчики Полтави.

Раніше ми вже сповіщали, що розпочали розвозити пісок по дворам нашого міста. Це було якраз на травневі свята. За цей час майже нічого не змінилось. Пісок у дворах все такий же дефіцит. Що ж, якщо влада міста змирилась з голими, ледь не аварійними, дворами, то ми – ні. Тому Бастіон продовжує розвозити пісок по мікрорайонах Полтави.

Цього разу вантажівка розвантажила близько 35 тон піску у дворах на половках. Що б зрозуміти думки людей, ми звернулись до однієї з місцевих і запитали, як вона оцінує сьогоднішній стан у наших дворах?

- Щиро кажучи, не дуже вражає. Немає ні гойдалок, ні піску, діткам маленьким зайнятися нічим. Вимушені ходити на інші майданчики або в дитячий садок. Останній раз, коли ЖЕКХ щось зробило для нашого двору – це вивезли аварійну гірку у минулому році і пообіцяли завезти пісок, але так його і не дочекались. Я вже живу тут 6 років, так піску і не бачила. Особисто Я дуже вдячна «Останньому Бастіону» і діти, як ви бачите, теж дуже вдячні, - відповідає пані Оксана.

Не встигли ми розвантажити пісок у першому дворі, як навколо нього одразу почали збиратися дітки, а вже через якийсь час почали з’являтися перші невеличкі піщані споруди:

Коментарі