•  

Посол Канади пообіцяв полтавцям енергетичну незалежність

1100
Посол Канади пообіцяв полтавцям енергетичну незалежність

Перебуваючи у Полтаві, новопризначений посол Канади в Україні Роман Ващук заявив, що Канада буде усіляко сприяти Україні в здобутті нею енергетичної незалежності. Зокрема, на відкритті сервісного цеху "Укрнафтогазсервісу" з обслуговування бурового обладнання канадської компанії Wenzel Downhole Tools Ltd він заявив: «Наша країна вітає шлях України до енергетичної незалежності. Україна володіє вагомим потенціалом для розвитку зазначеної галузі та грамотними фахівцями, а Канада - великим досвідом у виробництві бурової техніки».

Дипломат відзначив, що Канада надала в оренду унікальне газовидобувне обладнання. Це дасть змогу не тільки відновити видобуток газу з покинутих свердловин, а й пробурити нові, навіть на Луганщині. Ващук зазначив, що обладнання буде використовуватися, насамперед, у центральній і східній Україні для видобутку газу.

"Це інструментарій для приватного і державного бізнесу в Україні у газовидобувну галузь... Йдеться про набуття енергетичної незалежності України", - підкреслив Ващук.

Новітній цех збудований за канадськими стандартами і немає аналогів у Східній Європі. Ващук зазначив, що Канада є давнім і надійним партнером України і має намір зміцнити відносини в енергетичній сфері.

Коментарі