•  

Потерпілі у справі Кернеса та Геращено вважають, що ультрас зірвали засідання в інтересах мера Харкова

880
Потерпілі у справі Кернеса та Геращено вважають, що ультрас зірвали засідання в інтересах мера Харкова

Мер Харкова Геннадій Кернес робить все для того, щоб уникнути справедливого суду над ним


Про це заявив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Сьогодні о 10:30 в Київському районному суді Полтави мав розпочатися суд над поки ще Харківським міським головою Кернесом Геннадієм Адольфовичем. Він разом зі своїми адвокатами і охоронцями таки приїхав сьогодні на попереднє засідання суду. Але до зали засідання не дійшов.

На підступах до будівлі суду його зустрічала невелика маніфестація з 50 - 60 протестувальників, які спробували закидати Кернеса яйцями", - розповів Геращенко.

Він закликав активістів, хто протестує проти Кернеса, і хто кидав в нього яйцями, "не давати йому привід заявляти, що він боїться тепер ходити в суд".

"Невже Ви думаєте, що кидок яйця в ненависного Вам Кернеса, замінить відкритий судовий процес в ході якого, весь народ України, весь світ зміг би почути про те, як мер другого за величиною міста в Україні обґрунтовано підозрюється у викраденні і побитті активістів Євромайдану?" - звернувся до активістів Геращенко.

Він також відзначив, що ситуація з закиданням яєць могла бути спланована людьми Кернеса.

"Є також думка, що вся ця історія з закиданням яйцями могла бути організована навпаки групою підтримки Кернеса з метою штучно створити нібито загрозу його участі в судовому засіданні в Полтаві. Його адвокати вже заявили журналістам, присутнім в суді, що нібито у них є оперативна інформація про те, що у кого то з протестуючих могла бути зброя. Ця версія буде перевірятися", - зазначив Геращенко.

"Навпаки, той, хто кидав сьогодні яйця, вільно чи не вільно робить послугу Кернесу і його адвокатам, які тепер будуть солов'єм заливатися на тему того, що його судити не можна через те, що існує загроза його життю.

З іншого боку, якщо Кернесу так страшно на волі, то може адвокатам потерпілих та прокуратурі запропонувати забезпечити захист Геннадія Адольфовича в комфортабельній палаті в слідчому ізоляторі?", - йдеться у повідомленні.

Геращенко переконаний, що Київський районний суд Полтави повинен продовжити свою роботу з розгляду справи Кернеса у робочому режимі.

"А органи внутрішніх справ, Служба безпеки і самі активісти повинні забезпечити безпеку судового процесу і відсутність провокацій у його ході", - підсумував Геращенко.

Разом з цим Сергій Ряполов і Олександр Кутянін яких визнано потерпілими у справі проти Керенса заявили сьогодні після засідання, яке так і не розпочалось, що мер Харкова Геннадій Кернес сам організував накалювання пристрастей біля суду, які унеможливили проведення. За словами Ряполова, люди які прийшли в балаклавах та перешкоджання організаційним заходам перед початком слухання було спланованою дією, з метою надати меру Харкова причини покинути зал засідань.

Коментарі