•  

Повернути Леніна на постамент погрожує кобелянець, який валив пам’ятник

210
Повернути Леніна на постамент погрожує кобелянець, який валив пам’ятник

В Кобеляках священик обіцяє поставити пам’ятник Леніну, який нещодавно власноруч скидав. Зробити це чоловік збирається на знак протесту проти відмови міськради дати йому дозвіл на будівництво меморіалу героям «Небесної сотні» на колишньому місці вождя пролетаріату.

Місцевий активіст Дмитро Кулічковський в лютому 2014 року був одним з учасників акції зі знесення бюста Леніна, котрий стояв у центрі Кобеляк Полтавської області.

На місце городянин хотів встановити пам’ятний знак «Небесній сотні», проте місцеві депутати на сесії не згодилися, після цього антикомуніст і наважився на мазохістський демарш.

Заборонили, бо запропонований священиком проект має надто простий і «цвинтарний» вигляд - пояснив логіку відмови секретар міськради Сергій Галушка: «це звичайний поклінний хрест і місце йому на цвинтарі або поблизу культової споруди але не в центрі міста».

Бюст Леніна місцевий священик дійсно зберіг. Та заявив: «Якщо влада міста і депутати не дозволять збудувати капличку, я зобов’язуюсь повернути Леніна на місце.

Місцева влада перспективу повернення червоного вождя не вітає, хоча свого часу так і не зважилась ухвалити якесь рішення, тоді активісти взяли справу у свої руки. Проте тепер депутати вважають виключно власною компетенцією питання про те, що туди ставити.

Коментарі