•  

Позитивні зміни у пенсійному забезпеченні представників силових структур

510
Позитивні зміни у пенсійному забезпеченні представників    силових структур

Днями з метою покращення соціального захисту військовослужбовців Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації”, який набрав чинності з 01.04.2014 року.

 

Зазначеним законом внесено зміни до статті 2 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Віднині пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час служби не припиняється.

У зв’язку з цим органи Пенсійного фонду області після надання уповноваженими органами довідок про те, що особу призвано на військову службу під час мобілізації, з 01.04.2014 року поновлять виплату пенсій, якщо вона була припинена згідно з попередніми законодавчими вимогами.

Наразі, за повідомленням Полтавського обласного військкомату, на військову службу до Збройних Сил України призвано 50 осіб з числа одержувачів пенсій відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

 Прес-служба Головного управління

Пенсійного фонду України в Полтавській області

 


Коментарі