•  

Ганебний стан зупинок у Полтаві

761
Ганебний стан зупинок у Полтаві

Не всі зупинки громадського транспорту в Полтаві привабливі та комфортні. Якщо у центрі міста ситуація виглядає за деякими винятками більш-менш прийнятною, то на околицях – куди гірше.

Шукати схованку від пекучого сонця чи зливи під навісом зупинки громадського транспорту «бульвар Маршала Конєва», сподівання не виправдовує: навіс на ній розбитий.

Зупинка міського транспорту на території Південного вокзалу облаштована, однак неподалік від дороги, що веде на Климівку зупинка має такий самий недолік.

До того ж, у Полтаві є й безіменні зупинки. З десяток людей, які були на зупинці в районі мікр. Левада, ніхто не зміг сказати назву цієї зупинки. Ой, непереливки було б туристам!

Цікаво й те, що у місті існує зупинка яка називається «Кулиничі»: фірма розмістила назву свого бренду прямо на навісі транспортної зупинки. Майже безкоштовна реклама.

А наступна із замічених зупинок взагалі виглядає вбого. Є знак, що позначає зупинку транспорту, дві лавки і урна для сміття. Але навісу тут нема. Як видно на фото, сидячи тут ризикуєш розтанути під палючим сонцем. Та й від дощу чи хурделиці заховатись ніде.

Після нещодавніх злив на посадочній площадці зупинки «Полтавамаш» - чимала калюжа, хоча застій води на зупинках не допускається.

Якщо ж не кожна зупинка обладнана навісом, то із розкладом руху міського транспорту ситуація ще генебніша.

Всім зрозуміло, що «вершки» нинішньої полтавської міської влади не їздять громадським транспортом, то й, мабуть, їм на стан зупинок у місті і все одно.


Евгенія Давиденко

"Останній Бастіон"

Коментарі

  • Alisa (04 червня 2014, 20:33)

    Властям абсолютно наплевать на состояние остановок их дети не стоят там прячясь от дождя рускуя что порывом ветра снесет часть крыши и свалится на голову. У нас принято решать проблемы только после того как что-то случится. Это наш город спасибо огромное нашему мэру за такие "безопасные'' остановки