•  

Працівники ДАІ виявили ще дві вантажівки, що перевозили нафтопродукти без відповідних документів

1760
Працівники ДАІ виявили ще дві вантажівки, що перевозили нафтопродукти без відповідних документів


У період з березня по квітень 2015 року було здійснено перевірку 310 транспортних засобів, які перевозили паливно-мастильні матеріали.

День тому, в селі Архипівка Лохвицького району інспектори ДАІ затримали автомобіль «ДАФ 95» з напівпричепом-цистерною. 27-річний водій, мешканець Івано-Франківської області перевозив нафтопродукти (об’ємом 33м3) без відповідних документів.

Цього ж дня на автодорозі Лохвиця-Лубни інспекторами ДПС затримали автомобіль «МАЗ-5337», під керуванням 33-річного кременчужанина, який перевозив близько 9 тон дизельного палива без відповідних документів.

Затримані транспортні засоби передані слідчо-оперативній групі Лохвицького райвідділу міліції, для проведення подальшої перевірки. Вирішується питання про внесення зазначених подій до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Всього ж за квітень-березень 2015 року виявлено 29 фактів перевезення нафтопродуктів або газового конденсату без відповідних документів або з сумнівними документами (7 таких фактів було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань)

Коментарі