•  

Працівники освіти Полтавської області підписали угоду про співпрацю з Кореєю

220
Працівники освіти Полтавської області підписали угоду про співпрацю з Кореєю

Сьогодні, 23 жовтня, в Інституті післядипломної педагогічної освіти імені М. Остроградського підписали угоду про співпрацю з Кйонсанський Національний університет (Південна Корея) та інститутом філософської освіти й науки Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова.

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

Ця угода передбачає інтелектуальну співпрацю, обмін науковими надбаннями проведення спільних конференцій та інше.

«Ми підписали угоду зі світовою мережею, яка займається філософією для дітей. Будемо на Полтавщині просувати цю освітню технологію», – поділився ректор Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. Остроградського Віталій Зелюк.

Також для працівників освіти Полтавської області провели міжнародний науково-практичний семінар «Базові принципи та механізми упровадження методики рефлексивного навчання «Філософія для дітей». Основна мета – оволодіння сучасними освітніми практиками.

Своїм досвідом з полтавцями ділився доктор філософії, професор, завідувач відділу етики Кйонсанського Національного університету Джінван Парк.

Як зазначають організатори заходу, основний шлях впровадження технології — сократівський діалог, де усі учасники є рівноправними партнерами.

«Технологія «Філософія для дітей» — це освітня технологія, яка базується переважним чином на критичному мисленні. Я переконаний, що критичне мислення — це найсерйозніший запобіжник мисленню тоталітарному» - пояснив Зелюк.

За словами Віталія Зелюка, ця технологія вже відпрацьовується й використовується на Полтавщині. Зокрема її впроваджують в 31-й Полтавській гімназії.

Коментарі