•  

Правоохоронці допомагають російському «фармтерористу» блокувати поставки знеболюючого пораненим в АТО

1320
Правоохоронці допомагають російському «фармтерористу» блокувати поставки знеболюючого пораненим в АТО

Одна з фармакологічних компаній, що безкоштовно відправляла для поранених українських солдатів знеболюючий препарат, заявляє про блокування поставок росіянами спільно з групою українських правоохоронців.

Компанія "Здраво" заявляє, що всі гуманітарні постачання її знеболюючого препарату «Налбуфин» опинилися зірваними. Як виявилося, в цьому є російський слід, а допомагають ворогу вітчизняні прокурори, МВС і судді.

Про це ідеться в розслідувані Нового каналу.

«Патентний троль» громадянин Росії Микола Сорокін заявив, що отримав патент на корисну модель, посилаючись нібито на документи, що препарат яким користується українська армія для знеболювання поранених - його особистий винахід. Після чого він подав до суду і зажадав повністю вилучити всі зразки даного препарату. У компанії провели обшук і препарат вилучили під приводом кримінального провадження.

При цьому, директор компанії «Здраво» Валерій Лось запевняє, що виробництво ліків почалося ще за 5 років до даного судового позову громадянина Сорокіна.

У теж час прокурор Подільського району міста Києва Валентин Брянцев заявив, що обшук проводився за рішенням суду, а також з причини того, що 20 серпня цього року за рішенням Державної лікувальної служби препарат належить заборонити до виробництва та розповсюдження. Але парадокс в тому, що дана вказівка була скасована, про що прокурор нібито нічого не знає.

У підсумку, препарат вирішили не вилучати, але відправитися до пораненим солдатам він не може, тому що поки немає остаточного рішення суду.

Коментарі