•  

Правоохоронці констатують критичний стан доріг, але шукати винних не бажають

5610
Правоохоронці констатують критичний стан доріг, але шукати винних не бажають

«У Полтаві існують ділянки вулиць, де спостерігається досить висока інтенсивність руху транспорту, зокрема Київське та Харківське шосе, де глибина окремих вибоїн в 6 разів перевищує гранично допустиму. Найпоширенішою причиною виникнення на вулицях обласного центру є порушення правил маневрування. Як свідчить статистика, починаючи з березня по цей час зафіксовано 6 випадків, коли транспортні засоби потрапляли в ями та вибоїни, внаслідок чого їх було пошкоджено, а водіям завдано чималих матеріальних витрат для ремонту», - повідомив на кінці минулого тижня начальник сектору організації дорожнього руху УДАІ в Полтавській області Іван Тумко.

Полтавські дороги давно стали посміховиськом в Україні. Коротко охарактеризувати їх стан можна як місячні кратери та провалля у безодню. Але шукати винних правоохоронці навіть не збираються. Питання до очільника обласної міліції Олега Беха, до кого все ж таки застосовуються заходи адміністративного впливу, про які йдеться на сайті УМВС (в одному випадку за статтею 188-28 кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання припису), в іншому - за частиною 1 статті 140 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил, норм і стандартів при експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі)?

Невже штраф у 1120 гривень, який напевно буде направлений навіть не чиновнику, а до комунального підприємства, змусить когось розпочати ремонтні роботи? Вам не смішно? Ремонт автівки за тиждень їзди по таким дорогам обходиться в рази дорожче.

Невже у внутрішніх органах не існує механізму за яким можна було б притягнути до кримінальної відповідальності винних? Чи розкрадання державних коштів це не злочин? Або псування приватного майна (автівок) громадян це не злочин? Або псування державного і комунального майна це не злочин? Чи службова халатність, яка призводить до жертв та травмування, це не злочин?

Звісно механізми є, немає бажання. Чи не так, Олег Володимирович?

Коментарі