•  

Правоохоронці нагадують правила зберігання і поводження зі зброєю

880
Правоохоронці нагадують правила зберігання і поводження зі зброєю

Мисливська вогнепальна (газова) зброя повинна зберігатися по місцю постійного проживання в металевому сейфі (ящику) спеціально виготовленому для зберігання зброї , що закривається внутрішнім замком. Сейф (ящик) для зберігання зброї повинен бути прикріплений до підлоги або стінки . При цьому зброя має бути в розрядженому стані. Ключі від сейфа зберігаються особисто у власника зброї, або в надійному місці, виключаючи доступ до зброї будь-яких сторонніх осіб (в тому числі близьких родичів.

Співробітники міліції мають право проводити перевірку стану зберігання зброї з 07.00 до 22.00 годин . За допущені порушення правил дозвільної системи зброя може бути вилучена згідно діючого законодавства.

В разі втрати або викрадення зброї, а також при зміні місця проживання ,власник зброї повинен відразу сповістити про це до міліції де на обліку знаходиться зброя .

Власник зброї повинен попередити своїх родичів , що у разі його смерті, зброю необхідно протягом п'ятиденного терміну здати до міліції на тимчасове зберігання до вирішення питання щодо спадкування майна.

Дозвіл на зберігання зброї видається терміном на 3 роки, перереєстрацію зброї повинно проходити за місяць до закінчення встановленого строку перереєстрації.

Під час перенесення або перевезення вогнепальна зброя має бути у розрядженому стані (для напівавтоматичної зброї відсутність патрона в патроннику). У всіх випадках під час перенесення або перевезення зброї, боєприпасів до неї , власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу внутрішніх справ на право зберігання зброї.

Коментарі