•  

Правоохоронці перевіряють інформацію про замінування Полтавської ОДА

990
Правоохоронці перевіряють інформацію про замінування Полтавської ОДА

Сьогодні, 9 грудня, близько 12 години в управління МВС України в Полтавській області надійшло повідомлення про замінування приміщення Полтавської Обласної ради. До правоохоронних органів зателефонував секретар, що працює в одній із приймалень ОДА і розповів, що невідома особа по телефону повідомила, що в приміщенні закладено вибуховий пристрій.

На даний момент на місці можливого скоєння злочину працюють групи оперативно-слідчого реагування, вибухотехніки, кінологи, які ретельно обстежують будівлю і прилеглу до неї територію на наявність вибухо-небезпечних пристроїв і речовин.

Паралельно з цими діями, співробітники правоохоронних органів встановлюють особу людини, яка повідомила про замінування ОДА. Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли з’являється інформація про можливе закладення вибухівки в Полтавській ОДА. Неправдиве повідомлення про загрозу безпеки громадян карається 259 статтею ККУ, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до шести років. А повторне повідомлення – від чотирьох до восьми років.

Коментарі