•  

Правоохоронці піймали шарлатанок, які «нагрівали» полтавців

3250
Правоохоронці піймали шарлатанок, які «нагрівали» полтавців

Двох шахрайок, котрі протягом двох місяців ошукували полтавців, міліціонери піймали на гарячому. Їх жертвами стали понад 50 жителів Полтави. Підозрювані надавали послуги щодо пошуку житла та працевлаштування.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Протягом двох місяців до міліції зверталися обдурені полтавці. Люди платили 1000 гривень, та обіцяних послуг так і не отримували, або надана інформація не відповідала дійсності.

Шоковані полтавці вимагали повернути заплачені кошти, та шахрайки говорили, що нічого повертати не будуть, бо їхня частина роботи виконана. Ошуканих людей, які намагалися вивести жінок на чисту воду, просто «позбувалися» охоронці із приватних структур.

У цій ситуації найганебнішим є те, що шарлатанки ошукували навіть стареньких. Вони не гребували брати з людей похилого віку 1000 гривень, обіцяючи натомість пошук квартир. 400-750 гривень брали за пошук додаткової інформації.

Ошуканками виявилися двоє 24-річних дівчат із Вінницької та Донецької областей. У результаті проведених оперативно-розшукових заходів, працівники міліції піймали підозрюваних на гарячому, та вони все ж заперечують свою причетність до шахрайських дій.

За такі протиправні «послуги» дівчатам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Коментарі