•  

Правоохоронці Полтавщини піймали вбивцю

610
Правоохоронці Полтавщини піймали вбивцю

Правоохоронці Полтавщини піймали вбивцю Працівники міліції знайшли і затримали чоловіка, що скоїв умисне вбивство, про яке Останній Бастіон повідомляв 18 липня.

Про це інформує начальник ВЗГ УМВС в Полтавській області Юрій Сулаєв на своїй сторінці у facebook.

«Ще 16 липня в річці Удай місцевий рибалка побачив тіло мертвого чоловіка й викликав міліцію. Коли труп витягли на берег, побачили, що до ніг жертви металевим дротом прив'язані цеглини, а до шиї й тулуба - шлакоблочини. Стало очевидним, що чоловіка вбили й намагалися приховати сліди злочину. Кілька діб працівники міліції Лубенщини та Чорнухинщини, а також апарату УМВС, цілодобово проводили оперативно-розшукові заходи», - йдеться у повідомленні.

За словами Сулаєва, вийти на слід підозрюваного вдалось вже 18 липня, а наступного дня він вже був затриманий.

В ході розслідування з’ясувалось, що вбитим є 63-річний Лубенчанин. Вбивство сталося на території пасіки потерпілого, яка розміщена неподалік автодороги Київ-Харків. У день убивства до чоловіка завітав непрацюючий 37-річний знайомий з Лубен. У ході спілкування між чоловіками виникла сварка, яка переросла в бійку. Молодик бив пенсіонера руками, ногами, а потім ще й палицею по голові. Після вбивства, підозрюваний завантажив тіло до багажника авто і відвіз до батька у Чорнухинський район. Далі родичі вивезли тіло на місцевий пляж, прив'язали вантаж, човном відійшли від берега й кинули тіло в річку по течії.

Станом на сьогодні, підозрюваний заарештований і йому світить до 15-ти років ув’язнення, плюс не уникне покарання і його родич.

Коментарі