•  

Правоохоронці вилучили близько тисячі одиниці неякісної піротехнічної продукції

110
Правоохоронці вилучили близько тисячі одиниці неякісної піротехнічної продукції

В період новорічних свят правоохоронці Полтавської області проводять рейди з метою виявлення незаконного продажу піротехнічних виробів, адже продавати таку продукцію можна лише за наявності відповідних ліцензій.

Заступник начальника УМВС, начальник міліції громадської безпеки Полтавщини Сергій Альошкін повідомив, що міліціонерами області було перевірено близько трьохсот місць можливого продажу піротехніки. Правоохоронцям вдалося виявити 5 торговельних точок, в яких здійснювався продаж феєрверків, ракет, салютів, петард та інших піротехнічних виробів без відповідної ліцензії.

«Міліціонерами складено 16 адмінпротоколів, виявлено 12 порушень пункту 8 Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів, 7 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за інші порушення, пов’язані із застосуванням піротехнічних виробів. Із незаконного обігу вилучено одну тисячу одиниць піротехнічних виробів, вага яких склала близько 2 кілограмів» - повідомив Сергій Віталійович.

Правоохоронці Полтавської області вкотре наголошують громадян та реалізаторів відповідально ставитися до вимог чинного законодавства і закликають повідомляти про продаж побутових піротехнічних виробів на ринках, в магазинах або в інших місцях незаконної реалізації піротехніки до правоохоронних органів.

Коментарі