•  

Правоохоронці затримали на Миргородця, що бігав від закону майже 6 років

110
Правоохоронці затримали на Миргородця, що бігав від закону майже 6 років

Затримати розшукуваного вдалось в його ж оселі під час санкціонованого судом обшуку.

У 2008 році 29-річний чоловік був оголошений в розшук Миргородським міськрайонним судом за крадіжку та незаконне заволодіння транспортним засобом (статті 289 та 185 Кримінального кодексу України). Повідомляє прес-служба УМВС України в Полтавській області.

Весь цей період молодик переховувався в різних містах і, навіть, їздив нелегально до Росії, де підробляв різноробом. До Миргороду повертатися боявся, оскільки за скоєні злочини міг отримати від п’яти до десяти років ув’язнення.

Наразі його затримано – він перебуває в Слідчому ізоляторі Полтави.

«Злочинець переховувався від слідства майже 6 років у різних регіонах України та за її межами. Повернувшись до Миргороду, він, вочевидь, розраховував, що час приспав пильність правоохоронці та інтерес до його особи втрачено. Відшукали втікача під час санкціонованого обшуку за місцем його мешкання», - відзначив начальник Миргородського міськвідділу міліції Володимир Река.

І цього разу він намагався приховати сліди своєї присутності – відшукали чоловіка у шафі, в одній із кімнат його помешкання. Крім того, під час обшуку в квартирі 29-річного миргородчанина виявили та вилучили речовину рослинного походження, яка за ознаками схожа на наркотик «марихуана». Вилучене направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС Полтавщини для проведення відповідного дослідження на предмет належності до наркотичних засобів.

Коментарі