•  

Правоохоронними органами затримано хакера, якого розшукують 30 країн світу

1430
Правоохоронними органами затримано хакера, якого розшукують 30 країн світу

25.02.218 року, правоохоронними органами у м. Києві, був затриманий  підозрюваний у злочині Геннадій Капканов. Слідчим відділом ГУНП в Полтавській області, спільно з Прокуратурою Полтавської області, вирішується питання про внесення подання до суду про обрання запобіжного заходу відносно затриманого.

Свого часу на питання журналістів, чому Капканову вдалося втекти, генпрокурор Луценко повідомляв, що саме Капканов втік після рішення суду. Суд прийняв рішення, базуючись на тих статтях, які внесли в суд. Серед них не було статті 115, яка не передбачала іншого запобіжного заходу, окрім взяття під варту. А, як відомо, він стріляв у працівників правоохоронних органів. Як би не було це неприємно, але вина у цьому не з боку судді. Вина лежить на працівниках прокуратури, а саме процесуальних прокурорах, які внесли подання на міру запобіжного заходу без врахування статті 115 (замах на вбивство).

Луценко тоді заявив,що розпочата службова перевірка, і він не виключав, що новопризначений в той час прокурор Полтавської області Кармазін може втратити свою посаду, бо перший заступник генпрокурора Сторожук особисто йому поставив задачу контролювати хід подання і представництва в суді. Саме тоді генпрокурор заявив, що або саме Кармазін, або його службова особа точно відповість за це.

Варто зазначити, що подання на міру запобіжного заходу вносив прокурор Сьоміч, за даними Генпрокуратури та НАЗК, він підпорядкований безпосередньо Генпрокуратурі та генпрокурору.

Нагадаємо,що раніше Геннадія Капканова затримали у центрі Полтави зранку 30 листопада. Його розшукували ФБР, та поліція 30 країн світу протягом 4 років.

Коментарі