•  

Прецедент в Полтаві – суд визнав дороги непроїздними. Та навіть назвав і оштрафував винного чиновника

11881
Прецедент в Полтаві – суд визнав дороги непроїздними. Та навіть назвав і оштрафував винного чиновника

Начальник комунального підприємства, на яке в Полтаві покладений опікуватися станом доріг – «Міська шляхо-експлуатаційна дільниця», оштрафований на тисячу двадцять гривень.

Почалося з того, що міське управління ДАІ подало на «ПМШЕД» позов до місцевого суду. З вимогою визнати дороги Полтави непридатними для використання: Маршала Бірюзова, Великотирнівська, Зінківська, Сакко…

Ціла низка центральних доріг в Полтаві не ремонтувалася 8 років – встановив суд.

І от досиділись: вердикт – їздити неможна. Дорожня служба через управління комунального господарства підпорядкована меру. Головний дорожник Микола Виноградов виправдовувався в суді – мовляв розпоряджаються грошима вище. Але суд вирішив – винуватий в бездіяльності.

«ПМШЕД» в суді твердило – стан доріг задовільний. Проте протилежне показало призначене комісійне обстеження: заперечити очевидне вже всім в місті цього разу у чиновників не вийшло.

Навіть зараз у міста немає хоча б плану ремонту – з’ясувалося на засіданнях. Тільки коли наблизився вердикт на вулиці з’явилися робочі в помаранчевих жилетках, які подекуди в ями підсипали каміння пополам з пилом.

Дорожники подали апеляцію, але вчора програли і її: суд на показуху не повівся. Водії дорогами продовжують користуватися, адже інших немає – проте прецедент може полегшати полтавцям відшкодовування збитків за розбиті в ямах автівки.

Семен Чорнехата

Коментарі

  • Людмила Николаевна (20 березня 2015, 19:23)

    Жаль, что "Останний бастион" выставил новость, не особенно проверив, в какой должности находится этот Виноградов. Это мальчик для битья, а не главный дорожник! У него есть начальство в самом деле. И где роль Мамая??? Его почему-то не судят. Я читаю и испытываю ощущение, что в нашей стране никогда ничего не изменится, если даже нет надежды на таких бойцов как "Останний бастион", Копните глубже эту проблему, вы даже не представляете, что перенесли работники этого предприятия, когда их незаконно сократили и выставили на улицу в прошлом году, до 100 человек. Вот где бастиону работа!