•  

Представники ІТ-відділу Полтавської ОДА розповіли про захист інформації

990
Представники ІТ-відділу Полтавської ОДА розповіли про захист інформації

Засідання з питань технічного захисту інформації за участі представників IT-відділу Полтавської облдержадміністраціїта голів райдержадміністрацій відбулося в Полтавській ОДА.

Були присутні голови райдержадміністрацій та районні представники технічного забезпечення рад.

Як зазначили організатори засідання, питання захисту інформації є невідкладним і важливим, адже за останні роки спостерігалася майже повна відсутність робіт з захисту інформації державного значення.

Голова відділу інформаційного та комп’терного забезпечення ОДА Євген Пархомов розповів про проблеми та перспективи введення даної системи безпеки не лише в районних адміністраціях, а і в сільських радах області.

– Я став свідком того, як працівники самої ОДА відзвітувалися про безпеку інформації державного значення лише поставивши пароль на робочому комп’ютері. Ми добре розуміємо чим все це може закінчитися. Це не єдиний подібний випадок і дуже часто надходять скарги про нестачу тих чи інших документів. Все це є наслідками безвідповідальності в плані безпеки інформації. Саме тому ми організовуємо спеціальну перевірку, що виявить недоліки в роботі програми з захисту і допоможе ввести її у всих куточках Полтавської області, – повідомив він.

Коментарі