•  

Прем’єр-ліга: «Ворскла» спробує зробити нефартовим новий «дім» для «Сталі»

330
Прем’єр-ліга: «Ворскла» спробує зробити нефартовим новий «дім» для «Сталі»

«Сталь» розпочала сезон з двох перемог поспіль, але потім поступилася «Шахтарю» і «Карпатам», хоча вела в рахунку по ходу обох ігор. Сьогодні вони приймуть на своєму новому стадіоні в Києві полтавську «Ворсклу».

Початок: 17:00. Стадіон «Оболонь-Арена», Київ. Трансляція на каналі «Футбол 2».

Сьогодні команда, чиїм рідним містом для чогось формально залишається Кам'янське, проведе матч на своєму новому домашньому стадіоні «Оболонь-Арена». Команща Єгіше Мелікяна постарається зупинити «Ворсклу», яка після поразки в першому турі від «Шахтаря» набрала сім очок в трьох іграх, в тому числі зіграла внічию з Динамо тиждень тому.

По ходу поточного тижня Мелікян багато говорив про свої великі амбіції і бажання бачити команду серед лідерів українського футболу. Після такого жвавого старту до «Сталі» стали трохи інакше ставитися. Тепер належить вже поразку від «Карпат» називати несподіваним результатом.

Тому в матчі проти «Ворскли» від «Сталі» вже починаєш чекати якогось результату.

Команда Василя Сачка до будь-якого суперника завжди ставиться з великим пієтетом, тому ніякої недооцінки «Сталі» точно не буде. У «Ворскли» багато виходить на старті сезону, тож напевно є бажання зберегти це все і розвивати від матчу до матчу.

Віктор Карпенко

Коментарі