•  

Прем’єр-міністр РФ підписав закон про введення мита на українські товари

00
Прем’єр-міністр РФ підписав закон про введення мита на українські  товари

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав закон про введення мита на українські товари. Поки що мито діяти не буде.

Повідомили на сайті видання «Інтерфакс».

«Хочу вас проінформувати про те, що сьогодні я підписав постанову, згідно з якою вводиться ввізне мито на українські товари, тобто режим найбільшого сприяння торгівлі. Йдеться про продовольчі товари, продукцію легкої та обробної промисловості та інші товари», - заявив Медведєв на інвестиційному форумі в Сочі.

Проте російський прем'єр уточнив, що «ці мита буде введено в дію, якщо Україна все ж таки почне застосовувати економічні положення Угоди про асоціацію з ЄС раніше терміну, про який ішлося раніше, тобто почне юридичну імплементацію або практичне застосування цих положень».

«Ми готові погодитися з тимчасовим відтермінуванням дії Угоди про асоціацію Україна-ЄС, але ми не погодимося з достроковою дією окремих положень цього документа», - додав він.

Голова російського уряду наголосив на тому, що ці заходи приймаються лише з метою захисту вітчизняного виробника.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв попередив про підготовку Росією до введення мит на українські товари одразу після того, як Угода про асоціацію Україна-ЄС була ратифікована.

Коментарі