•  

Прес-конференція головного міліціонера Полтавщини

3300
Прес-конференція головного міліціонера Полтавщини

Сьогодні начальник УМВС України в Полтавській області Олег Беха провів прес-конференцію на тему: «Стан протидії злочинності з початку 2015 року».

Усього в області зареєстровано 15 тисяч кримінальних правопорушень. Сплеск злочинності становить приблизно 25%. Відповідно, зросло й навантаження на працівників міліції. Як повідомили в УМВС, у порівнянні з минулим роком, кількість розкритих злочинів збільшилась майже на 17%. А тяжких та особливо тяжких – на 23%.

Більше половини злочинів, а це понад 8 тисяч, - крадіжки різних форм власності. Особливо зосереджена міліція на розкритті квартирних крадіжок, яких в області з початку року зареєстровано близько 500. На сьогодні розкрито тільки 200.

Друге місце за кількістю вчинених правопорушень займають шахрайства. Їх в області зареєстровано понад 1400. Розкрито – близько 380.

Актуальним залишається розкриття злочинів, пов'язаних із незаконним заволодінням автотранспортом. З початку цього року зареєстровано близько 360 таких правопрушень (для порівняння, у минулому році -319). Розкрито – лише 116.

Щодо інших категорій злочинів: навмисні вбивства – 44 правопорушення (розкрито – 42), розбійні напади – 77 (розкрито – 55), тяжкі тілесніушкодження – 56 (розкрито – 50), грабежі – 410 (розкрито – 196).

Під кінець прес-конференції Олег Беха спілкувався з журналістами. На питання, в якому згадали про відкриття кримінального провадження проти нього та колишнього прокурора Полтавської області Яна Стрелюка, начальник полтавської міліції повідомив:

«Генеральна прокуратура України має право будь-коли перевіряти нашу роботу. Після проведення слідчих дій буде «поставлено крапку» на цьому випадку».

Також начальник УМВС в Полтавській області наголосив, що перехід Яна Стрелюка до іншої прокуратури пов'язаний тільки з плановою ротацією і до згаданого інциденту не має відношення. 

Коментарі