•  

Презентували новий містобудівний проект Лохвиці

1320
Презентували новий містобудівний проект Лохвиці

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації відбулося сьогодні, 31 серпня. Розглядали проект «Генеральний план міста Лохвиці Лохвицького району Полтавської бласті», виконаний на замовлення Лохвицької міської ради.

Присутні на заході представники Лохвицької міськради та громадські активісти ознайомилися з матеіалами авторського проекту Полтавського ДП «ДПІ«Міськбудпрект».
За словами організаторів засідання, необхідність виконання генплану виникла через наявність змін у зконодавчій та нормативній базі, напрямків та характеру розвитку складових населеного пункту, структури господарського комплексу міста, змін демографічного складу.
Представник Міськбудпроекту Володимир Опанасенко роповів про планування міста за новим проектом.

– Містобудівною документацією передбачається подальший розвиток загальноміського центру, сформованого на місці історичного. Будівництво в центральній частині міста повинно здійснюватися, з врахуванням режиму, передбаченого положеннями, розробленого раніше проекту «Історико-архітектурний опорний план м. Лохвиця Полтавської області з визначенням зон охорони пам'яток та історичних ареалів». Промислово-складська та комунальна зона сформувалися в північно-східній частині міста. Передбачається подальший розвиток цих територій як промислово-складської зони за умови відродження промислового комплексу, переоснощення, застосування нових технологій, – розповів він. 

Зазначимо, що питання про вартість даного проекту і збитки від його реалізації не розглядалося. 

Коментарі