•  

Президент Порошенко «зацінив» кременчуцьку техніку на виставці в Арабських Еміратах

660
Президент Порошенко «зацінив» кременчуцьку техніку на виставці в Арабських Еміратах

Днями в Абу-Дабі (ОАЕ) відкрилася Міжнародна виставка озброєння IDEX-2015, на якій відбувся дебют двох нових українських бронеавтомобілів, створених кременчуцьким підприємством ПАТ «АвтоКрАЗ» спільно з канадсько-еміратською компанією «Streit Group».

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «АвтоКрАЗ».

Мова йде про бронеавтомобілі KrAZ-Feona, що базується на шасі автомобіля-всюдихода КрАЗ-6322 (6х6), а також чотиривісного броньовика KrAZ-Hurricane, створеному на новому самохідному шасі КрАЗ-7634НЕ (8х8) з компонуванням «кабіна перед двигуном». Обидві новинки оснащені двигуном Cummins і автоматичною коробкою передач Allison, мають балістичний захист рівня Level 2 по стандарту Stanag 4569.

Прем'єра нових бронеавтомобілів пройшла вдало. KrAZ-Hurricane і KrAZ-Feona експонувалися на відкритому майданчику і щодня брали участь у демонстраційних показових заїздах по смузі перешкод полігону виставки.

Представники силових структур різних країн світу, шейхи, вищий командний склад різних армій світу, сприймали броньовики на «Ура!». У своїх оцінках вони відзначили своєчасність і перспективність таких машин, їх високі технічні показники.

Крім новинок, в Національному виставковому центрі Абу-Дабі, відвідувачам були продемонстровані ще три броньованих експоната: KrAZ-MPV Shrek One в модифікації Route Clearance Vehicle (автомобіль для розмінування маршруту), КрАЗ-Спартан і КрАЗ-Кугуар.

24 лютого експозицію «КрАЗу» і компанії «Streit» відвідала делегація українського керівництва країни і дипкорпусу на чолі з Президентом України. Петро Порошенко дав високу оцінку українсько-канадській бронетехніці і висловив задоволення з приводу активної роботи ПАТ «АвтоКрАЗ» щодо розширення лінійки армійських броньованих машин.

Варвара Самохіна

Коментарі