•  

Президент привітав колектив ПНПУ ім. В.Г. Короленко з нагоди 100-річчя вишу

550
Президент привітав колектив ПНПУ ім. В.Г. Короленко з нагоди 100-річчя вишу

Президент України Петро Порошенко привітав колектив Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка з нагоди 100-річчя від дня його заснування, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу глави держави.

«Ваш Університет є першим вищим навчальним закладом Полтавщини, що пройшов довгий і славний шлях становлення, має значний досвід роботи з навчання педагогічної майстерності, формування та впровадження інноваційних засад особистісно-зорієнтованої фахової підготовки майбутнього вчителя. Зусиллями кількох поколінь викладачів і науковців виховано плеяду видатних випускників закладу, серед яких всесвітньо відомі світочі вітчизняної педагогіки А.С.Макаренко та В.О.Сухомлинський», - наголосив він.

«Переконаний, що високий професіоналізм, самовіддана праця і натхнення колективу Університету сприятимуть його подальшому розвитку та примноженню освітнього потенціалу нашої держави. Бажаю усім міцного здоров'я, нових здобутків та плідної діяльності в ім'я України», - резюмував Президент.

Відділ моніторингу «Останнього Бастіону»

Коментарі