•  

«Придуркуватий» Кива очолив куплену Аваковим Соцпартію

1430
«Придуркуватий» Кива очолив куплену Аваковим Соцпартію

Засуджений за хабарництво радник голови МВС Ілля Кива заявив, що очолив Соціалістичну партію України. Свою заяву Кива опублікував 8 липня, сколихнувши інтернет-простір.

«Народ сміється з «обрання» головою Соціалістичної партії України придуркуватого Ківи, засудженого за хабарництво в бутність перебування на посаді заступника начальника управління у справах захисту прав споживачів Полтавської області, навіть не замислюючись, навіщо Аваков купив собі СПУ. А, між тим, вибори не за горами…

До речі, бурхлива комерційна діяльність міністра внутрішніх справ НАБУ не цікавить і де Аваков бере гроші на партійне будівництво НАБУ з’ясовувати не збирається – напевно, дається взнаки неймовірна безкорисність пана Ситника», – прокоментував відомий блогер Володимир Бойко у своєму Facebook.

Цікавий коментар до запису Бойка залишив Олексій Бик.

«І про актуальне. Навесні 2014го, коли Іллю Ківу вигнали з Полтавського осередку ПС (Правий Сектор – ред.), цей полум'яний соціаліст у боротьбі за соціальну справедливість спиляв на офісі усі батареї і здав на металолом. У мене все)», – написав він.

Зазначимо, під час роботи заступником начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області Кива був звинувачений у хабарництві. У грудні 2013 року Октябрський суд Полтави визнав Киву винним у хабарництві. Наступного року суд переглянув вирок та застосував закон України про амністію.

У 2016 році ГУ Нацполіції у Полтавській області відкрило кримінальне провадження стосовно зникнення з обласного центру МСЕК медичної документації Іллі Киви та хворого на шизофренію інваліда водночас ІІ і ІІІ групи Сергія Чередніченка.

Раніше Кива вже оголошував, що міністр МВС Арсен Аваков обіцяв йому президентсво.

БІЛЬШЕ: «Аваков сказав, що буду» – Кива заявив про президенство

Коментарі