•  

Припинено злочинну діяльність по збуту населенню фальсифікованих алкогольних напоїв

770
Припинено злочинну діяльність по збуту населенню фальсифікованих алкогольних напоїв

Працівниками оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Полтаві встановлено факт незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв мешканцями м. Полтави. Дану інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України.

В рамках кримінального провадження та на підставі ухвали Октябрського районного суду м.Полтави проведено 5 обшуків за адресами, де здійснювалось підпільне виготовлення та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених напоїв.

За результатами проведених обшуків працівниками податкової міліції виявлено та вилучено: шланги, електричний насос, спиртометри зі стійким запахом спирту, які використовувались для виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 1340 літрів рідини з характерним запахом спирту та концентрати есенції для виготовлення коньяку. Окрім цього, оперативниками вилучено транспортні засоби, які використовувались для транспортування незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 151,3 тис. грн.

На даний час вирішується питання щодо призначення експертизи вилученої рідини та притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб.

Олександр Сергєєв

Коментарі