•  

Приступ шизофренії депутата від «БПП» прямо в Полтавській міськраді

13640
Приступ шизофренії депутата від «БПП» прямо в Полтавській міськраді

У Сергія Чередніченка, депутата Полтавської міськради від партії «БПП» сталося погіршення психічного стану під час засідання комісії з питань підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Під час засідання голова комісії Сергій Чередніченко через динаміки на всю залу ввімкнув циркову музику. Цей учинок спричинив шквал глузування з голови комісії та засідання в цілому. Своє дивне рішення ввімкнути музику Чередніченко не аргументував.

Зазначимо, депутат Полтавської міської ради Сергій Чередніченко інвалід одночасно ІІ та ІІІ групи та має встановлений діагноз шизофренія.

«Шизофренія відноситься до тяжких психічних розладів із хронічним перебігом. Психотичні розлади (шизофренія, зокрема) – протипоказання для обіймання високих і керівних посад. Вважаю, що людина з таким діагнозом не може працювати депутатом. Узагалі, не зустрічала людей, які перенесли психоз і були депутатами», - коментує Ірина Лукашенко, в.о. головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру.

Нагадаємо, 12 березня депутати Полтавської міськради постановили підготувати запит до правоохоронних органів, зокрема до прокуратури Полтавської області, щодо перевірки фактів про корупційні дії депутата Полтавської міської ради від партії «БПП» Сергія Чередніченка, пов’язані з отриманням двох медичних довідок із різними групами інвалідності, встановленого діагнозу шизофренія, ДТП у 2010 році за участю Чередніченка, у наслідок якого загинула дитина.

На звернення Володимира Дащенка, голови «Народної ради міста Полтави» прокуратура Полтавської області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо підроблення довідок про інвалідність Чередніченком С.І.і доручила розслідування СУ ГУ Національної поліції в Полтавській області.  

Коментарі