•  

Про африканську чуму свиней та визволення від нацистів говорили у Кременчуці

221
Про африканську чуму свиней та визволення від нацистів говорили у Кременчуці

На нараді у голови кременчуцької райдержадміністрації Андрія Безкоровайного обговорювали епідемію африканської чуми свиней та підготовку до відзначення 73-ї річниці визволення Кременчуччини від нацистських загарбників.

Що стосується підготовки до святкування річниці визволення Кременчука та району, то згідно плану районних заходів на 2016-й рік сектором культури і туризму підготовлено моніторинги проведення масових заходів у клубах та бібліотеках району. Як повідомила завідувач сектору культури і туризму Кременчуцького району, усюди проводяться ремонтні роботи та упорядкування територій пам’яток, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Також повідомили про те, що спалахів африканської чуми свиней у районі не спостерігається, але треба остерігатися вузелкового дерматиту – нового вірусу, який вражає велику та малу рогату худобу. Про це розповів в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Кременчуцькому районі Василь Покотило. Він запевнив, що усі необхідні превентивні заходи попередження нових спалахів буде задіяно.

Коментарі

  • Лекс Лютор (17 вересня 2016, 21:26)

    такие прям очень сочетаемые темы, как по мне так их следовало рассматривать на разных заседаниях.