•  

Про виявлення численних порушень прав затриманих міліцією заявила прокуратура

330
Про виявлення численних порушень прав затриманих міліцією заявила прокуратура

Прокуратура Полтавської області повідомила про результати перевірки дотримання законодавства при застосуванні заходів впливу за адмінправопорушення.

Органи прокуратури області перевірили вимоги чинного законодавства при застосуванні органами внутрішніх справ та підрозділами кримінально-виконавчої інспекції заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, за 2014-2015 роки.

Під час перевірки виявлені недоліки при складанні працівниками міліції протоколів про адміністративне затримання, порушення матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення осіб, які знаходяться в ізоляторах тимчасового тримання. Про це повідомив старший прокурор відділу прокуратури області Олександр Коннов.

«У протоколах інколи не вказуються предмети, які вилучаються в затриманих, інколи відсутні дані щодо повідомлення родичів або інших осіб про затримання правопорушника», - пояснив прокурор.

За результатами перевірки керівникам райвідділів органів внутрішніх справ та начальнику управління Державної пенітенціарної служби України в області загалом внесено 29 вказівок, а також оскаржено 2 незаконні постанови суду в справах про адміністративні правопорушення.

Коментарі