•  

​Проблеми Полтавського району та їхнє вирішення – Оксана Гончаренко

2640
​Проблеми Полтавського району та їхнє вирішення – Оксана Гончаренко

Оксана Гончаренко, голова Полтавської районної ради прокоментувала спроби підкупу на минулій сесії районної ради. За словами керівниці, претензій по роботі їй ніхто не висловлював.

– До цієї сесії жодних питань щодо роботи районної ради узагалі не виникало, – зазначає вона.


БІЛЬШЕ: «Прості люди» купували звільнення голови Полтавської райради

З-поміж нагальних проблем району голова виділяє поганий стан доріг, бідні матеріально-технічні бази шкіл, недостатнє фінансування учнівського харчування, Макухівське сміттєзвалище тощо. 

– Макухівське сміттєзвалище – болюче питання. Ним займається наш міський голова Олександр Мамай. На минулих сесіях порушувалися питання про створення на тій території сміттєпереробного заводу. Та Мамай не пішов на контакт. Сьогодні в мене були депутати з Макухівки. Розповідали про зростання захворюваності, смертності. Будемо брати ініціативу на себе, бо сміттєзвалище розташовано в районі, – Гончаренко.

Наразі стоїть питання про співпрацю зі Світовим банком щодо виділення сучасної апаратури закладам первинної медицини Полтавського району.

– Є відповідні умови. Ми повинні відремонтувати й облаштувати медичні заклади. Після цього Світовий банк надасть апаратуру для обстежень і проведення фізіотерапевтичних процедур на суму 5 млн. дол. Програма розрахована на п’ять років. На цій сесії виділили кошти на ремонті роботи в амбулаторіях.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:  Інтерв’ю з Михайлом Кононенком, заступником голови Полтавської районної ради

Голова райради зазначає, що райавтодор передали в підпорядкуванні облавтодору. Кошти, які він виділяє підуть на ремонт доріг поза населеними пунктами. У них затвердженв свою карта. Ремонт асфальтового покриття в межах населених пунктів – пріоритет сільських/селищних рад.

– Дороги в дуже поганому стані. Ямкові ремонти будуть однозначно. З районного бюджету виділимо кошти на ремонт доріг за маршрутами шкільних автобусів, – голова райради.

Щоби вирішити проблеми Полтавського району, на думку Оксани Гончаренко, треба об’єднувати зусилля всіх політичних сил у районній раді. Працювати не на рейтинги, а для громади. Якомога зменшити відстань між людиною і чиновником. 

Коментарі