•  

Проблему знеліснення Полтавщини розглянули в облраді

660
Проблему знеліснення Полтавщини розглянули в облраді

Представники екологічної інспекції Полтавщини, депутати Полтавської облради та громадські активісти вирішували проблеми капітальної вирубки лісових масивів та завдану такими діями шкоду заповідним зонам регіону. Ці проблеми вони розглянули під час круглого столу з обговорення питання про введення мораторію на вирубку зелених насаджень на території Полтавської області.


За словами представників екоінспекції, кожного року на території Полтавщини зникає близько 60 га. зелених насаджень. Причиною є так звана капітальна вирубка. Вона передбачає повне знищення лісового масиву на конкретній території, не залишаючи жодного дерева.
Присутній на заході директор громадської організації «Київський еколого-культурний центр» Володимир Борейко довів надзвичайну шкоду подібних методів заготівлі деревини для промислового користання.

– Такі міри з, начебто, знешкодження шкідників і знищення сухостою є ще радянським введенням. Давно доведено, що вони просто бездіяльні. На них наживаються недобросовісні підприємці, – Борейко.

У результаті перегляду наслідків заборони капітальної вирубки лісового масиву на прикладі Київської, Львівської, Чернігівської та Одеської областей, посадовці заявили про введення повної заборони на капітальну вирубки зелених насаджень на Полтавщині. 

Коментарі