•  

Проект «The Ukrainians» набирає оберти

660
Проект «The Ukrainians» набирає оберти

The Ukrainians - журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Проект створений у травні 2014 року. Як зазначають автори: «Нам набридло чути про українців як про жертв і страждальців. УTU («The Ukrainians»ми нагадуємо собі і світу, що українець — успішний, креативний, відповідальний і оптимістичний. Ми хочемо знайомитися із такими людьми, набиратися натхнення і поширювати його. Ми хочемо говорити про непересічних українців: їхні історії, життєві принципи, правила, які вони порушили, та правила, яких вони не порушать ніколи».

Отже, мета журналу— познайомити світ з українцями. У рамках проекту автори публікують одне інтерв’ю свого героя – непересічного українця (зазвичай час публікації – середа по обіді). Команда TU уже взяла інтерв'ю в Юрія Андруховича, Оксани Караванскьої, Романа Віктюка, Мар'яни Садовської, Мирослава Поповича, Віктора Морозова та багатьох інших цікавих постатей.

Почитати думки своїх співвітчизників можна на офіційному сайті проекту: http://theukrainians.org та в соцмережах ВКонтакте та Фейсбук. 

Сергій Нагорний

Коментарі