•  

Програму доступного спорту для населення пообіцяли реалізувати на Полтавщині

220
Програму доступного спорту для населення пообіцяли реалізувати на Полтавщині

Полтавські посадовці обговорили програму реалізації доступності спорту для населення на Полтавщині.

Під час апаратної наради у голови Полтавської ОДА, керівництво області обговорило проблеми розвитку спортивної сфери області та можливість введення програми із розвитку галузі.

За словами представників міністерства сім’ї, молоді і спорту, на даний момент в регіоні спостерігається тенденція занепаду оздоровчої галузі. Все це є результатом недостатнього фінансового забезпечення з боку держави та області, відсутність відповідного обладнання та брак кадрів з професійною підготовкою.

Ситуацію прокоментував Керівник управління міністерства сім’ї, молоді і спорту в Полтавській ОДА Олександр Буцький. Він розповів про план виконання розпорядження Прем’єр-міністра України. Дане розпорядження стосується затвердження плану заходів на 2017 рік, щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні до 2025 року «Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація».

— Шляхами вирішення проблеми рухової активності, як здорового способу життя, є побудова спортивних споруд за місцем проживання, облаштування маршрутів для пішохідного, велосипедного та водного туризму. Також потрібно залучати громадські організації до проведення спортивних заходів, — наголосив начальник управління сім’ї, молоді і спорту, — додав він.

Окрім цього, він наголосив на важливості введення програми спорту для людей з інвалідністю. Згідно якої голова обласного осередку «Союз організацій інвалідів України» Сергій Чумак висунув пропозицію створення хокейного поля для інвалідів.

Результатом обговорення стало рішення про затвердження плану заходів у кожному районі області до 15 грудня.

Коментарі