•  

Прокуратура Полтави пред’явила позов про повернення державі спортивної школи «Авангард» імені І. Шемякіна

1100
Прокуратура Полтави пред’явила позов про повернення державі спортивної школи «Авангард» імені І. Шемякіна

Прокуратура Полтави звернулася до господарського суду Полтавської області з позовом до Полтавської обласної ради професійних спілок та Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» імені І. Шемякіна Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» про визнання права власності держави в особі Фонду державного майна України на нерухоме майно. Йдеться про будівлю спортивної школи площею 314 кв. м, розташовану в обласному центрі по вул. Жовтневій, 37. Її вартість – 5,4 млн. грн. Про це повідомив прокурор міста Полтави Григорій Гринь.

«Під час перевірки діяльності Федерації профспілок України, а також Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи «Аванград» імені І. Шемякіна прокуратура встановила, що вказані організації з порушенням вимог діючого законодавства розпоряджаються приміщенням спортивної школи. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю», - зазначивГригорій Гринь.

Ураховуючи порушення вимог діючого законодавства, прокуратура у судовому порядку відстоюватиме інтереси громади щодо захисту прав дітей та повернення будівлі її законному власнику – державі.

Олександр Сергєєв

Коментарі