•  

Прокурор-Коперфільд СтрелЯк підкуповує суддів

5610
Прокурор-Коперфільд СтрелЯк підкуповує суддів

Відтоді, як «Останній Бастіон» почав викривати злочини прокурора Полтавської області Яна Стрелюка, на головного редактора й лідера ГО «Останній Бастіон» Геннадія Сікаловапочався тиск, переслідування та спроба політичної розправи з боку прокурора області, який задля, як він висловився, «усунення Сікалова», зібрав команду з голови апеляційного суду Полтавської області Рябішина, прокурора прокуратури Київського району Дігтяря та інших осіб.

Для того, щоб «накинути» якусь кримінальну справу на головного редактора «Бастіону», Стрелюку потрібні прокурори та судді, які зможуть своїм тиском та впливом на людей, вибити з них неправдиві свідчення та змусити їх підписатися під тим, чого ці люди насправді ніколи не робили.

Так, нещодавно «Останній Бастіон» писав про тиск на лікаря першої міської клінічної лікарні Левуса В.М., який робив операцію на плечі Сікалову Г.А.

Стрелюком була створена слідча комісія з 8 (!) осіб (адвокат лікаря Левуса Костенко В.О. зазначає, що над серйозними вбивцями не ставлять комісію з-понад 4 слідчих, а над лікарем поставили 8 осіб), які хочуть вибити з Левуса«потрібні» показання. Одразу кидається в очі прагнення Стрелюка та Беха всіма незаконними способами поквитатися з головним редактором «Останнього Бастіону» Сікаловим Г.А.

Для чергової сфабрикованої Стрелюком судової справи над лідером «Останнього Бастіону», уперше в історії Полтави та області зібрані судді з трьох різних колегій, хоча такого не може бути, оскільки це незаконно. Для одної кримінальної справи за законом назначаються судді з одної колегії. Стрелюк відверто демонструє, що чхав він на закон, а особиста зацікавленість поквитатися вища за закони. Друг Стрелю ка голова Полтавського апеляційного суду Рябішин вліз до автоматичноі системи розподілу суддів за справами (суддів має розподіляти комп’ютерна програма, щоби убезпечити від упередженого вибору) й назначив суддів, які вигідні Стрелюку й проплачені ним.

«Останній Бастіон» уже подав заяву до Служби Безпеки України та Генпрокуратури України з вимогою притягнути Рябішина та Стреляка до кримінальної відповідальності за таке відверто незаконне керування при виборі суддів на справу.

Голова апеляційного суду Рябішин хотів втягнути в справу розправи над Геннадієм Сікаловим свого заступника, заступника голови суду Куліша В.М. Проте не так сталося, як гадалося Рябішину – Куліш відмовився брати участь у політичній та юридичній розправі над лідером «Бастіону» й подав самовідвід від розгляду по справі , щоби не бути в «гадючому кублі» запроданців.

Геннадій Сікалов як головний редактор видання особисто дякує заступнику голови суду Кулішу, що той не продався Стрелюку й відмовився брати участь у фарсі Стреляка. Своїм рішенням суддя Куліш довів, що він Суддя з великої літери .

Спроба Стрелюка й Рябішина підкупити Куліша-батька – хіба це не хабарництво? Хіба десятки злочинів Стрелюка й Рябішина, які «Останній Бастіон» висвітлив – хіба це не корупція? То чому ж Лубенського прокурора Куліша засудили, а Полтавський прокурор Стрелюк і досі на волі? За мільйони, які вкрав Стрелюк (доказів стільки, що вистачить на пожиттєвеув’язнення) останньому хоч би що. Чи не про вибірковість правосуддя йде мова тоді? За корупційні схеми, провернуті Рябішиним багато його покарали? Ось і маємо, злочинів не треба шукати, ті хто карають і є самими злочинцями.

Замість P.S.

Згадаймо, як усю державу сколихнуло відео, де було затримано вщент п’яного начальника Полтавського управління нацбанку України Михайла Городницього з 2.8 проміле алкоголю в крові. Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк пообіцяв взяти перебіг справи під власний контроль і домогтися об’єктивного розслідування. Що ми маємо? «Об’єктивне» розслідування полтавського прокурора-коперфільда Стрелюка виявило, що Городницький був тверезим! От і маємо – на відео, відзнятого ЗМІ, Городницький лику не в’яже й ледь тримається на ногах, а за висновками коперфільда-Стрелюка, начальник нацбанку – навіть не нюхав оковитої.

Ці б здібності фокусника Стрелюку мати в усіх справах, а то як суддів з трьох різних колегій призначати на справу політичного переслідування Сікалова Г.А. – так здібності коперфільда у прокурора є, як 8 слідчих ставити над Лікарем Левусом, які вибивають свідчення з останнього – теж є таланти, а як визнати очевидне, що Городницький порушив закон – так усі здібності коперфільда у Стрелюка чомусь враз зникли, хіба не диво?

Ми віримо, Стрелюку недовго залишилося... Ми віримо в суддів, які справами доводять свою відданість державі, та людям.

Ми віримо, Стрелюку недовго залишилося!!!!

Коментарі