•  

Прокурор Полтавщини в робочий час готує змову?

11270
Прокурор Полтавщини в робочий час готує змову?

Із ким протягом пів року прокурор Полтавської області Ян Стрелюк зустрічається в робочий час у ресторані "Аристократ"? Сьогодні нам випала нагода зафільмувати, як у машину прокурора біля "Аристократу" сідає його "довірена особа" (робимо такий висновок, бо в чоловіка були ключі від прокрорської автівки). Замість того, щоби розслідувати вбивства, візьмемо досі не розслідувану справу вбивства Олега Бабаєва, прокурор Стрелюк у робочий час зустрічається, за інформацією з достовірних джерел, із представниками кременчуцького організованого злочинного угруповання (ОЗУ). 

Ми зателефонували в приймальню прокурора й попросили з'єднати зі Стрелюком, аале той, за словами секретарки, зараз на нараді, а вона коментувати нічого не буде:


То з ким у робочий час Ян Стрелюк вирішує свої справи й більш нагальне питання - що це за справи? Чому, побачивши кореспондента "Останнього Бастіону" прокурор швидко сідає в машину й тікає, не надавши жодних коментарів? Чи може Стрелюк обговорює вчорашнє вторгнення керованої ним команди слідчих на будівництво по вул. Жовтевій, 5 А? Відповідь нехай надасть ЗМІ сам прокурор області, якщо він її має.

Коментарі