•  

Прокурор Стрелюк перевіряє високопосадовців на злочини під час Революції Гідності. Хто перший? Стрелюк!!!

3301
Прокурор Стрелюк перевіряє високопосадовців на злочини під час Революції Гідності. Хто перший? Стрелюк!!!

На сайті обласної прокуратури з’явилось відозвернення прокурора області Яна Стрелюка. У ньому йдеться про те, що прокуратурою проводяться дії на перевірку до причетності вчинення злочинів під час Революції Гідності. Зокрема мова йде про посадовців, колишніх керівників районних державних адміністрацій та обласної державної адміністрації, а також колишнього голову Полтавської ОДА Олександра Удовіченка.

У зверненні Ян Стрелюк закликає полтавців повідомляти про факти вчинення злочинів під час Революції ГІдності.

Стійте-стійте, це головний прокурор Полтавщини береться за перевірку посадовців та їхніх злочинів під час Революції Гідності? Але свою кандидатуру Ян Стрелюк мав би пустити на перевірку в першу чергу! Якщо хтось забув, нагадаємо статті:

Стрелюк взяв під крило тітушок і організаторів торгівлі з «ЛНР»:

http://bastion.tv/news/strelyuk-vzyav-pid-krilo-ti...

Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк взяв під особисту опіку одіозного прокурора Кременчука Кондратенка. Звісно, не за чесні очі, а за конкретні регулярні суми. Таким чином, поставки «тітушок» і незаконна торгівля з «ЛНР» стали ще двома статтями доходів обласного прокурора на додачу до крадіжок газоконденсату.

Сам Ян Стрелюк - винуватиць і головний провокатор конфліктів у Полтаві, який дає гарну "кришу" злодіям, що діють за його прямими вказівками. Слідчий Савічев, який діє за вказівками стрелюка вже погрожує вбити головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова, щоби якось закрити голос правди Полтави й Полтавщини. 

http://bastion.tv/news/strelyuk-ryabishin-koli-zh-...

Ми ж у свою чергу питаємо в прокуратури, чому досі не покарані винні в перерахованих злочинах, чому за наказом Стрелюка чоловікові, який воює в АТО спалили хату?

Понад рік тому прямо в кабінеті люстрували Васильківського міжрайонного прокурора Яна Стрелюка, який підробляв кримінальні справи щодо відсутності реакції спецпідрозділу «Тигр» і «Барс» в Василькові під час Майдану, проявив халатність в розслідуванні резонансних справ, по яких вони неодноразово зверталися, “вмочив роги” в бюджетні афери, комунальні справи та багато іншого. Також бійці пригадали прокурору і «інертність» в інтригах навколо підпалу будинку одного з бійців батальйону «Україна».

Стаття зі сайту http://antikor.com.ua/articles/22581-prokuror_streljuk

На початку літа 2014 року було скоєно підпал квартири місцевого активіста Евромайдана, а нині військовослужбовця, грузина за походженням, Віктора Панджакідзе. Квартиру його спалили з другої спроби, причому, перша невдала спроба відбулася в ніч на 31 травня, а в ніч на 1 червня будівля була спалена дотла. В момент скоєння підпалу в будинку знаходилися діти і дружина Панджакідзе, які дивом врятувалися. На власному прикладі боєць переконався, що поки він захищає країну на Сході України, ні хто з правоохоронців не може гарантувати належний рівень безпеки його сім’ї. Міжрайонна прокуратура так і не провела справедливого розслідування по цій справі, навпаки, зробила все, щоб «зам’яти» питання, підробляючи документи. За словами самих військовослужбовців, це і стало причиною того, що вони приїхали до Василькова і винесли ультиматум прокурору Стрелюку.
У підсумку Стрелюк написав заяву за власним бажанням.

В липні цього року розгорівся скандал, в якому Васильківські міська та міжрайонна прокуратури не могли поділити ласі шматочки передмістя — віджаті приватниками земельні ділянки в Глевасі. Цього літа доля 23 земельних наділів по 0,1 га Глевахівської селищної ради на території військового містечка №11, приватизованих ще в 2010 році опинилася в руках Стрелюка. Тоді хороший прокурор Стрелюк, як керівник Васильківської міжрайонної прокуратури, зажадав заарештувати приватні, незаконно приватизовані ділянки в Глевасі та скасувати рішення Васильківської міськради про передачу землі приватним особам.


Сам Стрелюк після свого відходу говорив, що піти з Васильківської прокуратури його змусило все «в комплексі». Довго не довелося Стрелюку нудьгувати. Через місяць після свого звільнення з міжрайонної, він отримав нову посаду — заступника прокурора вже столичної прокуратури. Там зовсім недовго він покерував, але вже встиг засвітитися, коментуючи справу про банду київських прокурорів і ментів, які в кінці серпня зухвало пограбували столичний ювелірний салон «Graff»). Правда, незабаром частину награбованого вони підкинули під стіни рідної прокуратури. Який був мотив у злодіїв в погонах? Загладити свій прокол і вимолити прощення у Генпрокурора? Але тодішній заступник прокурора Києва Ян Стрелюк висловив думку, яка підтверджує, що прокурорська система наскрізь прогнила. Бачачи ситуацію зсередини, він припустив, що «злодії в погонах намагаються полегшити свою долю, розуміючи також, що вони ніколи не зможуть реалізувати всі ці коштовності ні через ломбарди, ні іншим способом». В даному випадку, прокурор Стрелюк натякнув: немає збитку потерпілому, а значить, доля погорілих на «ювелірки» прокурорів полегшиться.

Чи все це не злочини проти Революції Гідності???

Чи погрози доктору Левусу й головному редактору видання Сікалову - не злочини проти Революції Гідності?

Чи вище перераховані злочинні й корупційні схеми Стрелюка - це не злочини? 

Чи крадіжки Стрелюком і його поплічниками газоконденсату й копалин на сотні мільйонів гривень на Полтавщині не є злочинами проти кожного українця?

Позиція ГО "Останній Бастіон" однозначна. 

Прокуратура має об'єктивно розслідувати злочини проти Революції Гідності, а першим на черзі перевірки має бути ніхто інший, як головний прокурор Полтавщини Ян Стрелюк. Якщо прокуратура не виявить (що й не дивно) складу злочину в діяльності свого прокурора, ми готові надати весь наш матеріал із доказами причетності Стрелюка до політичного переслідування доктора Левуса й головного редактора Сікалова.

http://bastion.tv/problems/shakali-v-pogonah-znish...

Усі знають, що лідер "Бастіону" має відверто українську позицію та всіляко підтримує ідеї свободи та Революції Гідності. То чи не є злочином проти цієї революції та проти законів гідності людини переслідування Стрелюком лідера ГО "Останній Бастіон" Геннадія Сікалова??

Чи розкрадання та відмивання з держбюджету мільйонів доларів на кар'єрах природних копалин не є злочином проти мільйонів українів, які відстоюють ідеї Революції Гідності й гинули за них на Майдані та продовжують гинути в зоні АТО?

Прокурор Полтавської області Ян Стрелюк - перша кандидатура на перевірку причетності до злочинів проти Революції Гідності! І перший претендент щонайменше на люстрацію після цієї перевірки!

У нас є всі докази корупційних і злочинних схем прокурора Стрелюка. Ми готові співпрацювати з прокуратурою та УМВС, щоби надати матеріали та коментарі. Наш телефон:

068 280 80 80

"Останній Бастіон" за ідеї Революції Гідності та готовий працювати, щоби відстоювати та впроваджувати їх.

Коментарі

  • Maxim Mart (13 серпня 2015, 15:10)

    l