•  

Прокурор Стрелюк видав чорну мітку обласним прокурорам

8150
Прокурор Стрелюк видав чорну мітку обласним прокурорам

На оперативній нараді за підсумками роботи у першому півріччі 2015 року, яке відбулося 24 липня, прокурор Полтавської області Ян Стрелюк звернув особливу увагу не на досягнення в роботі, а на проблемні питання. Про це повідомляє прес-служба регіонального відомства.

«У нас є чимало позитивних напрацювань. Це і стовідсоткове відшкодування збитку, нанесеного кримінальними корупційними правопорушеннями. Найвища загальнодержавна питома вага розшуканих злочинців та безвісти зниклих осіб. Заходами представницького характеру повернуто та попереджено незаконне виділення понад 2,6 тисяч гектарів земель. Однак мене турбує зростання злочинності, в тому числі і серед неповнолітніх, невідповідність вимогам цього протидії корупції в деяких районах області », - заявив Ян Стрелюк.

Він також підкреслив, що навіть в період реформування суспільство очікує від прокуратури реального впливу на стан законності.

Суттєві зауваження щодо роботи прокурором області були зроблені:

- Прокурору Решетилівського району Віктору Каралашу;

- Прокурору Шишацького району Олегу Безцінному;

- Прокурору Полтавського району Леоніду Денисюку;

- Прокурору Чорнухинського району Олександру Пожарову;

- Прокурору Кременчуцького району В'ячеславу Лісовому;

- Прокурору міста Кременчука Григорію Кондратенко.

Коментар "Останнього Бастіону":

Усе, наче, добре. Прокурор Ян Стрелюк удає, що плідно працює й запекло бореться з корупцією. Але...

Якби ще сам Стрелюк робив те, що він вимагає від своїх підлеглих. Є слушна думка на ситуацію, що склалася в Полтавській прокуратурі: "Який керманич, такі й піддані при ньому". Якщо не все ідеально в обласній прокуратурі, не дивно, що до цього причетний головний прокурор області - Стрелюк. 

Робити зауваження людям, які не поділилися й не дали "відкат" Яну Володимировичу останній може, а визнати чи прокоментувати факти своїх хабарницьких та відверто незаконних дій Полтавський прокурор чомусь відмовляється. Ми розуміємо, чому Стрелюк починає тиснути на прокурорів міст і районів. Пригрозивши звільненням або позбавленням своєї "криші", Стрелюк може відверто керувати й маніпулювати думкою цих прокурорів, які будуть виносити рішення так, як це потрібно головному прокурору Полтавщини. 

Виходить, що чорні мітки Ян Стрелюк виносить лише тим прокурорам, які не носять йому хабарі й відмовляються прогинатися під Полтавського прокурора-хабарника. Прокурори, які бодай щось роблять і виїжджають на всі злочини, щоби розібратися отримують чорні мітки, тоді як Машівський прокурор прокурор Ряднина, яка нахапала разом із чоловіком - головою Машівського райсуду шалені гроші на здирництві й хабарях від прокурора Стрелюка чорної мітки не отримали. Стаття ГО "Майдан Машівчан" про злочини прокурора Ряднини:

http://bastion.tv/news/habarnictvo-simyi-ryadnini-prokurora-j-golovi-rajsudu-v-mashivci/

Мітки від Стрелюка - дивина та й годі.

Учора, наприклад, за прямою вказівкою Стрелюка до ІІ міської лікарні в Полтаві вдерлися "шакали в погонах" (про це репортаж згодом) і почали розправу над медсестрами та доктором Левусом, який наразі перебуває в лікарні. Чого ж після цього дивуватися, що й по всій області процвітає злочинність у самій прокуратурі - структурі, яка повинно цю злочинність попереджати й боротися з нею.

Посилання на джерело: http://prokurorska-pravda.today/news/strelyuk-v...

Коментарі