•  

Прокурор Закорецький ввважає, що у Мамая «шапка на голові горить»!

570
Прокурор Закорецький ввважає, що у Мамая «шапка на голові горить»!

Принаймні так він прокоментував  деякі дії та окремі заяви міського голови Полтави Олександра Мамая, який напередодні звинувачував прокуратуру у замовному характері «юридичних процесів», що завершилися зрештою обшуками у міськраді та деяких управліннях.

 

Прокурор Полтавської області Олександр Закорецький на прес- конференції заявив таке:

-Я не розумію владу міста, яка створила такий галас. Поведінка  міської влади в особі мера асоціюється з народним виразом про шапку, яка горить на голові у… Це слово я умисно не буду називати, бо наразі для цього немає таких підстав. Але  офіційно заявляю, що у змову з метою захоплення влади, про яку пише Олександр Мамай, я ні з ким не вступав, вказівок ніяких з цього приводу не отримував. Так само, як і погроз про можливість звільнення мене з посади, в разі  виконаня вимог про захоплення влади. Вибачте, може це гучно сказано, але заява щодо звинувачення мене як мінімум у посадовому злочині, занадто серйозна, і має бути перевірена, оскільки вона заявлена мером офіційно у засобах масової інформації.

Нині групою слідчих внутрішніх справ розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного використання бюджетних коштів, які отримували контрагенти Полтавської міської влади. Процесуальне керівництво за цим провадженням здійснюється працівниками прокуратури. У його рамках слідчі звернулися до Октябрського районного суду в м. Полтаві з клопотанням про проведення обшуків з метою вилучення документів фінансово-господарської діяльності з а останні 3 роки. Наступним етапом роботи правоохороніців буде проведення ревізії ДФІ та податковою, і лише після цього зі спільними доказами вини чи невинності можливих фігурантів буде надана оцінка з точки зору кримінального законодавства.

То може міській раді  трохи набратися терпіння, щоб або спростувати ті плітки, які ходять по місту про непрозору роботу мерії, або понести відповідальність передбачену чинним  законодавством.

Олександр Закорецький наостанок подякував Олександрові Мамаю за «інформацію для роздумів», адже у своїх заявах той ще напередодні говорив, що знає про наступні обшуки, бо «у нього багато знайомих і друзів». Таким чином, вважає прокурор, йдеться про витік службової інформації, а міських голова допоміг таким чином «окреслити коло осіб», які це допустили: « Таких людей не більше, ніж пальців на моїй руці. Бо я теж полтавець, а не варяг якийсь…». 

Коментарі