•  

Прокурорсько-поліцейська рулетка

3410
Прокурорсько-поліцейська рулетка

Після кількох невдалих спроб ув’язнити головного редактора «Останнього Бастіону» силами 10 слідчих, 6 прокурорів і понад 50 примітивників, керівництво обласної прокуратури і Слідчого управління Головного управління поліції особисто почало штурмувати суди.

Видання інформоване, що домовлятися за «потрібний» результат по головреду Геннадію Сікалову до суддів Октябрського суду м. Полтави та Апеляційного суду області приїжджали, зокрема, прокурор Полтавської області Микола Кармазін, перший коханий безцінний тричі непідкупний заступник головного прокурора області Олег Плескач, начальник Слідчого управління Сергій Чиж, смотрящий за економічною діяльністю поліції Олег Максимович.

«ОБ» писав, що причиною політичного переслідування Сікалова стали журналістські розслідування про злочини керівництва полтавської поліції, прокуратури та голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка.

БІЛЬШЕ: Сотні фур щодня – масштаби розкрадання глини на Полтавщині (відео)

Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

Наразі Головко, прокурор Кармазін і керівник ГУ НП Бех розглядають можливість передачі фальсифікованої кримінальної справи в іншу область. Зі слів з оточення Головка, він на верху (можливо, мається на увазі перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, знайомий Головку по членству в «Антинародному Фронті») вже домовився про «потрібне» рішення з ув’язнення Сікалова.

ЧИТАЙТЕ: «Останній Бастіон» заявляє про замовне політичне переслідування «Антинародним Фронтом»

Зазвичай, із суддями «домовляються» особи, які вчинили кримінальні чи адміністративні правопорушення. На вказаному прикладі бачимо, як перевернувся цивілізований світ, який заполонили перевертні в погонах.

Чекаємо пояснення від Генерального прокурора України Юрія Луценка, чому прокуратура Полтавської області ігнорує рішення судів, проголошених іменем України. 

Деталі про візити і візитерів у суди незабаром на «ОБ».

Редакція 

Коментарі