•  

Проти десовєтізації назв вулиць виступив мер Полтави

440
Проти десовєтізації назв вулиць виступив мер Полтави

Незгоду із рішенням Верховної Ради Олександр Мамай пояснює не першочерговістю цього питання й висока вартість втілення закону в життя.

У чиновників є важливіші справи, до того ж масове перейменування «радянських» вулиць і провулків, яких у місті десятки, бюджет міста не потягне – про це заявив полтавський міський голова Олександр Мамай.

Раніше активісти міського осередку «Свободи» направили звернення до міськради з приводу перейменування кількох вулиць названих на честь «червоних героїв», з пропозицією присвоювати імена місцевих жителів, що загинули в АТО.

«До міської влади вже почали звертатися стривожені жителі міста, котрі проживають на вулицях, що підпадуть у цьому разі під перейменування. Насамперед їх непокоїть фінансове питання та бюрократична тяганина, з цим пов’язана… потрібно чути думку і молодого покоління, і тих, хто зараз активно працює на розбудову і захист держави, і тих, хто все своє життя поклав на те, щоб захистити мирне небо і створювати матеріальні блага для свої нащадків» - сказав Мамай.

При цьому мер не зміг назвати приблизну суму, в яку може обійтися місту глобальне перейменування, лише зазначивши, що це «буде сума з багатьма нулями». Та запропонував замість цього направляти гроші на соціальні компенсації і ремонти.

Разом з цим Олександр Мамай повідомив, що дав доручення виконкому знайти можливість увіковічнити імена загиблих в АТО полтавців іншим шляхом.

Коментарі