•  

Проти перевірки тарифів повстали комунальники Полтави

2420
Проти перевірки тарифів повстали комунальники Полтави

Відповідальність за погану роботу котелень і високі тарифи, як палаючий м’яч, перекидають один одному чиновники і комунальники Полтави.

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» вимагає зупинити перевірки тарифів на опалення і гарячу воду для 300-тисячного обласного центру, і загалом – всієї своєї роботи.

Керівництво комунгоспу зібрало тисячний колектив. Поки, погрозливо натякає – лише на загальні збори. Комунальники ухвалили гнівну резолюцію – відчепитися від них всім перевіряючим органам. Мовляв, інакше за якість своєї роботи не відповідатимуть.

Вимогу комунальники пояснюють тим, що присутність перевіряючих органів тисне на них морально і заважає зосередитись:

«перевірки кожні 3 дні, заважають нам нормально виконувати свої обов’язки. Наші працівники перебувають у постійному психологічному напруженні, що заважає їм виконувати покладені на них обов’язки та завдання» - ідеться в заяві.

Крім активних городян, які вимагають аудиту тарифів в Полтаві, комунальники звинувачують ще й місцеву владу – чиновників облдержадміністрації і облради в тому, що віддали начальника комунального підприємства «на розтерзання», чим прикриваються від відповідальності самі:

«видається очевидним, що запопадливе задоволення агресивних та безпідставних нападок на нас із боку окремих представників «активної громадськості» поставлено вище потреб усієї громади».

Також в звернені комунальників містяться дивне твердження про те, що більшість полтавців прихильники підняття цін, а також дивна вимога перестати дослухатися голосу тих, хто не може оплачувати встановлені тарифи.

Коментарі